Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Вил Ферел и Хари Стајлс го скршија бирото на Џејмс Корден на неговата последна емисија од „The Late Late Show“

Занимливости

Вил Ферел и Хари Стајлс го скршија бирото на Џејмс Корден на неговата последна емисија од „The Late Late Show“

Џејмс Корден го заврши своето „The Late Late Show“ со вистинско шоу. Неговите гости, актерот Вил Ферел и пејачот Хари Стајлс, ја разбудија публиката со нивното удирање со огромен чекан и кршење на масата на која Корден седеше во своето култно шоу.

Додека Ферел и Стајлс воодушевено го уништуваа бирото, Корден се криел позади масата и го покриваше своето лице со рацете.

Корден објави дека ќе се врати во Англија по десет години живеење во САД поради своите семејни обврски.

Корден и неговата сопруга се согласиле дека не сакаат да пропуштат повеќе моменти со нивниот син Макс и затоа одлучиле да се вратат во Англија. Во текот на своето време на „The Late Late Show“, Корден беше познат по својата весела природа и впечатливите интервјуа со гостите. Неговата последна емисија ќе остане запаметена по несекојдневниот момент со Ферел и Стајлс.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Занимливости

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.