Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Моментално најдобриот „Ајфон“ на Епл, е и најевтин

Мобилни

Моментално најдобриот „Ајфон“ на Епл, е и најевтин

„Ајфон Икс“ е поубав и побрз од сите претходни, но и неспоредливо поскап – чини илјада долари.

Така, за оние што не можат да си го дозволат, Епл го препорачува својот „Ајфон СЕ“, којшто освен што е подостапен, е и поиздржлив. Моментно чини 350 долари, а има се што содржи „Ајфон 6-с“.

Сепак, доколку „Ајфон СЕ“ е премал за Вашите потреби, тогаш изборот паѓа на 6-с, кој исто така е со намалена цена.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Мобилни

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.