Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

„Week.End“ – платформа меѓу угостителските објекти и нивната клиентела.

Интернет

„Week.End“ – платформа меѓу угостителските објекти и нивната клиентела.

Week.End е платформа која значително ќе го промени на подобро односот меѓу угостителските објекти и нивната клиентела.

Week.End е првата и бесконкурентна иновативна платформа за дигитализирање на процесот при избор на угостителски објекти и онлајн резервација на истите, како и промоција на музички артисти и настани.

Оваа платформа ја поедноставува целокупната работа која ја имаат сопствениците и менаџерите на угостителските објекти, без разлика дали се работи за сместување на клиентелата, капацитетот на сместувачките седишта и општиот тек на работа. Од друга страна, на своите корисници им нуди унифициран избор на локали за сечиј вкус, преференци и возраст.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Интернет

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.