fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

2016 КАКО ХОРОР ФИЛМ: Погледнете по што ќе ја паметиме годината што изминува (ВИДЕО)

Промо

2016 КАКО ХОРОР ФИЛМ: Погледнете по што ќе ја паметиме годината што изминува (ВИДЕО)

Годинава што изминува ќе ја паметиме по многу невообичаени и изненадувачки работи.

Кога се наведуваат овие настани неизбежни се победата на Доналд Трамп на претседателските избори во САД, одлуката на Британците да ја напуштат ЕУ, смртта на голем број славни личности, како и неколкуте терористички напдити и жестоките конфликти во разни делови на светот.

Поради сето ова многумина 2016-та ја оценуваат како „најлоша година во поновото време“.

Ваквите кавлификации ги натераа вработенити во „Френд Дог Студиос“ да изработат видео во кое 2016 година е претставена како трејлер за хорор филм, кој предизвика застрашеност кај многумина.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Промо

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.