Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ОФИЦИЈАЛНО: Џенифер Лопез и Дрејк ја потврдија љубовта со романтична слика на Инстаграм

Сцена

ОФИЦИЈАЛНО: Џенифер Лопез и Дрејк ја потврдија љубовта со романтична слика на Инстаграм

Дека меѓу 47-годишната дива Џенифер Лопез и 30-годишниот Дрејк се случува нешто повеќе од само дловна соработка се зборува со недели, но сеги нивната љубовна врска и официјално е потврдена со објавена заедничка фотографија на Инстаграм, на која изгледаат среќни и вљубени.

Фотографијата на која пајачката лежи во прегратките на Дрејк со затворени очи, ја објави самата Џенифер.

Со тоа двојката потврди дека божиќните празнични денови ги поминуваат заедно, што не е мала работа.

Латино дивата фотографијата ја објави откако Ријана, поранешната девојка на Дрејк, престана да ги следи на социјалните мрежи.

Фотографијата на „новопечените гулапчиња“ за кусо време заработи речиси 500.000 лајкови.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.