fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

АДЕЛ: Се плашам да родам уште едно дете

Сцена

АДЕЛ: Се плашам да родам уште едно дете

Познатата пејачка Адел не крие колку ужива во мајчинството, но сега призна дека не планира уште едно дете. 

Откако во 2012 година го доби синот Енџел со партнерот Сајмон Фонецки, Адел изјави дека веќе нема потреба да пишува тажни љубовни песни, бидејќи раѓањето на детето многу ја усреќило.

Сега откри дека страдала од постпородилна депресија.

– Премногу  се плашам да родам уште едно дете. Имав страшна постпородилна депресија откако го добив синот и тоа ме преплаши. Со никого не разговарав за тоа, изјави пејачката за „Венити феир“.

– Се чувствував неадекватна како да сум ја направила најлошата одлука во животот, истакна таа.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.