fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

СЕ ВРАЌА ВАШИОТ ОМИЛЕН НОЌЕН КЛУБ: Во петок се отвора XO – eXtraOrdinary

МК Сцена

СЕ ВРАЌА ВАШИОТ ОМИЛЕН НОЌЕН КЛУБ: Во петок се отвора XO – eXtraOrdinary

Овој петок (4 ноември) една минута после полноќ и официјално во централното подрачје на Скопје ќе се отвори долгоочекуваниот клуб за скопската публика XO – eXtraOrdinary.

Со програма за сечиј вкус, препознатливи по летните забави во клубот XL, и овојпат најавуваат една посебна приказна со која го продолжуваат она што летово го започнаа во Скопје.

Одличната забава од петок ќе продолжи и во сабота заедно со диџеите Димитрис Патсис од Грција и ДЈ Боби од CityRadio .

За повеќе информации можете да ги следите на нивната официјална фејсбук страница.

4 ноември, за враќање на насмевките!

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.