fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ЏАСТИН: „Јас сум мачка – имам 9 животи!“

Сцена

ЏАСТИН: „Јас сум мачка – имам 9 животи!“

Бибер го коментираше својот „лет“ од бината на концертот во Канада.

Џастин во четвртокот, при крај на неговиот настап на концертот во Саскатону (Канада) падна од бината обидувајќи се да ги намести големите панталоните.

За оние кои тоа не го виделе или заборавиле (ако е тоа можно), да се потсетиме уште еднаш како тоа изгледаше.

Како што би рекле магионичарите: Сега го гледаш – сега не го гледаш!

Погледнете ги видеата:

Wait for it…. Wait…… Boom… #JustinBieber ?

A video posted by News With A Side of Tea (@thacelebriteanews) on


И целата оваа ситуација е толку смешна, што дури и Џастин се пошегува на своја сметка.

– „Јас сум мачка. Имам 9 живота“ напиша пејачот вчера на Твитер.

Џастин, не знаеме дали имаш 9 животи, но се радуваме што не се повреди, и да, можеш да размислиш и да си купиш панталони во точниот број, за во иднина да немаш вакви инциденти на сцената.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.