fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Џастин Бибер одби понуда на Трамп од 5 милиони долари

Сцена

Џастин Бибер одби понуда на Трамп од 5 милиони долари

Канадскиот пејач Џастин Бибер одби понуда од пет милиони долари за настап на конвенција на Републиканската партија што би траел 45 минути.

Тоа е најголема сума што му е понудена на тој пејач за настап.

Со договорот тој требало да има обврска да не зборува негативно за претседателскиот кандидат Доналд Трамп.

Бибер се откажал откако имал разговор со својот менаџер кој е приврзаник на демократите, но и со кошаркарот Леброн Џејмс.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.