fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Деп ги загрижи обожавателите, изгледа „непрепознатливо“ и „болно“

Сцена

Деп ги загрижи обожавателите, изгледа „непрепознатливо“ и „болно“

Холивудскиот актер Џони Деп неодамна гостуваше во Русија, каде одржа неколку концерти и се дружеше со обожавателите.

Во меѓувреме се појавија фотографии на социјалните мрежи, кои предизвикаа гласини дека актерот изгледа „непрепознатливо“ и дека е „болен“.

На фотографиите направени во хотелот „Четири годишни сезони“ во Санкт Петербург, Деп изгледа многу бледо и е многу ослабен.

Заради тоа социјалните мрежи беа преплавени со коментари за загриженост за неговото здравје од страна на неговите обожаватели.

Актерот минатата среда со својот бенд настапи во Санкт Петербург, а два дена претходно гостуваше и во Москва.

Според рускиот весник „Комсомолска правда“, Деп од средбите со своите московски обожавателки заработил 40 илјади долари, наплаќајќи ја секоја средба по 1.000 долари.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.