fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Каролина запеа на прославата на 20 години од матура (ВИДЕО)

МК Сцена

Каролина запеа на прославата на 20 години од матура (ВИДЕО)

Во периодот на матурски прослави, 20 години од матурирањето синоќа прославија матурантите од далечната 94/95 од Гимназијата „Јосип Броз Тито“ во Битола.

Дел од прославата на генерацијата која матурирала пред 20 години беше и познатата македонска пејачка Каролина Гочева, која своето средно образование го заврши токму во оваа гимназија пред 20 години.

Секако, Каролина не одолеа да испее некоја песна и да запее заедно со генерацијата.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.