fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

„Дежаву“ најавува уште една атрактивна афтерворк забава

МК Сцена

„Дежаву“ најавува уште една атрактивна афтерворк забава

Најпопуларното скопско кафуле „Дежаву“ ви најавува нова балканска атракција.

Одговорни за најдобрите забави на сплавовите во Белград, мегапопуларните LEXINGTON BAND, за првпат во Македонија!

Бидете дел од најдобрата афтерворк забава, во петок, со почеток од 17:00 часот

Резервации на тел: 076/304-009 , 078/242-536

Крстарењето продолжува…

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.