Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Џеј Ло објави видео без шминка, фановите воодушевени од нејзиниот природен излгед

Сцена

Џеј Ло објави видео без шминка, фановите воодушевени од нејзиниот природен излгед

Џеј Ло објави видео без шминка, фановите воодушевени од нејзиниот природен излгед

Нејзиниот блескав изглед многумина го препишаа на нејзиниот старо-нов дечко Бен Афлек со кој неодамна започна романса, по прекинувањето на веридбата со Алекс Родригез.

Познатата пејачка и глумица Џенифер Лопез (51) на својот Инстаграм профил објави видео во кое се снимаше тотално природна, без тронка шминка. Ова видео од нејзината утринска рутина собра повеќе од 5 милиони прегледи за само неколку часа.

Видеото се здоби со многу коментари од нејзините обожаватели кои се воодушевени од нејзиниот природен изглед.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Џенифер Лопез пред неколку месеци ја лансираше својата линија за нега на кожата, за која тврди дека е одговорна, меѓу другото, и за нејзината сјајна кожа и младешкиот изглед. Иако на почетокот може да изгледа како вистински напор да се постигне таква кожа, нејзината рутина е всушност многу едноставна и се состои од само неколку производи и 5 минути. Таа се заснова на чистење и фактор за заштита на лицето што треба да биде минимум за секоја личност кога станува збор за нега на кожата.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.