Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Канје Вест се распадна на премиерата на новиот албум, од трибините го поддржаа Ким и неговите деца

Сцена

Канје Вест се распадна на премиерата на новиот албум, од трибините го поддржаа Ким и неговите деца

Канје Вест се распадна на премиерата на новиот албум, од трибините го поддржаа Ким и неговите деца

Еден од најпознатите и најуспешните рапери конечно го објави долгоочекуваниот 10. албум. На премиерата тој емоционално се распаднал во моментот кога свирела песната која говори за распаѓањето на неговиот брак со Ким Кардашијан.

Раперот Канје Вест го промовираше својот нов албум на стадион во Атланта и среде изведбата на една нова песна, тој падна на колена и почна да плаче. Причината за ова е фактот дека тој го загуби семејството, а 44-годишниот рапер инаку е во процес на развод со Ким Кардашијан.

Ким Кардашијан е фотографирана во Атланта на стадионот „Mercedes-Benz“, каде му беше поддршка на сопругот кој го промовираше својот десетти албум под назив „Donda“, кој го посвети на покојната мајка. Ким во друштво на нивните четири деца и сестра и Клои Кардашијан го бодреше Вест во преполната арена.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Двојката преминала во ко-родителски однос среде претстојниот развод. На почетокот на оваа недела тие направиле семејно патување во Сан Франциско.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.