fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Џенифер Лопез објави секси фотографија на Инстаграм

Сцена

Џенифер Лопез објави секси фотографија на Инстаграм

Четириесет и петгодишната латино дива Џенифер Лопез повторно е на „пазарот“, откако минатото лето ја прекина долгогодишната врска со танчерот Каспер Смарт.

Но, раскинувањето очигледно не влијаело на славната актерка и пејачка, која на Инсрагран објави секси фотографија, каква подолго време не сме видела од неа.

– Во ред, добра ноќ, напиша Џеј Ло под фотографијата.

Ok good night…✨

A photo posted by Jennifer Lopez (@jlo) on

Убавата латино дама уште еднаш во прв план ги стави нејзините „облини“ како сака да му покажа 29-годишниот Каспер што загубил.

Тој, пак, во исто време, на Инстаграм објави фотографии од нивните три кучиња, давајќи до знаење дека „го добил старателство“ над нив.

Иако зад себе има успешна кариера и две деца, Џенифер никако да најде среќа во љубовта. Таа има три неуспешни бракови, неуспешна веридба со Бен Афлек, но и голем број љубовни врски и авантури, како тие со раперот Диди и последната со Каспер.

Џенифер сега во целост е посветена на децата и работата, па така моментно го снима новото продолжение на серијата „Shades of Blue“.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.