Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ГОРД ТАТКО: Роналдо ја објави првата фотографија со неговите новородени близнаци

Сцена

ГОРД ТАТКО: Роналдо ја објави првата фотографија со неговите новородени близнаци

Фудбалската ѕвезда на Реал Мадрид, Кристијано Роналдо, ја објави првата фотографија од неговите новородени син и ќерка, кои ги доби од сурогат мајка во САД.

На фотографијата, насмеаниот Роналдо ги држи близнаците Матео и Ева, кои спијат облечени во сино-бела, односно, розова облека.

– Толку сум среќен што во прегратка можам да ги држам двете нови љубови на мојот живот, напиша Роналдо.

Освен новородените близнаци, 32-годишниот Португалец има и седумгодишен син.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.