Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Која е тајната порака на новата фризура на Тејлор Свифт

Сцена

Која е тајната порака на новата фризура на Тејлор Свифт

Во мај оваа година, блискиот пријател и колега на Тејлор Свифт – Ед Ширан, отрки дека таа се крие кај родителите каде пишува нови песни, кои ги планира да ги објави во декември оваа година.

Русокосата пејачка во последните месеци во целост се повлече од јавноста и ужива со новото момче, британскиот актер, Џој Алвин, кој се уште не е така познат но се верува дека тоа набрзо ќе се промени. Пејачката со него се гледа во последните неколку месеци, а наводно има изнајмено куќа во Лондон во близина на неговиот дом.

Тоа би можело да биде вистина затоа што е познато дека пејачката секогаш го менува изгледот пред излегување на нов албум.

Дека Тејлор има нов изглед тоа го откри на Твитер, кога на нејзиниот пријателот Расел Вестбрук му ја честиташе титулата за „најкорисен НБА кошаркар“ и кога се фотографирала со природна кадрава коса.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.