fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ХАКЕРСКИ СКАНДАЛ: Објавени се голи фотографии на голем број славни жени од Холивуд

Маркетинг

Сцена

ХАКЕРСКИ СКАНДАЛ: Објавени се голи фотографии на голем број славни жени од Холивуд

Многу ѕвезди се најдоа во паника откако хакери влегле во компјутерите на славните дами и објавувале снимки кои не биле за очите во јавноста.

Американските таблоиди објавуваат дека „протекле“ и интимните фотографии на Кејт Хадсон, Мајли Сајрус и Росарио Досон.

Кејт на фотографијата седи облечена само во танга гакички, покажувајќи ги голите гради, додека Росарио Досон на своите фотографии е целосно голи.

Градите ги покажале и Витни Порт, Дијана Агрон, .А.Ј.Мичалка, Ивон Страховски, Суки Ватерхаус, Лили Рабе и Марин Ирелад.

Протекоа и форографии на манекенките Кејли Рорбах, како и актерката Карис Ван Хојтен, познат по улогата Мелисандра во серијата „Игра на тронови“.

Исто така, неодамна на интернет се појавија фотографии на Ема Вотсон, Деми Ловато и Аманда Сејфрид.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.