fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Хамес Родригез вљубен во сексипилна Русинка

Сцена

Хамес Родригез вљубен во сексипилна Русинка

Фудбалерот на Реал Мадрид, Хамес Родригез во последно време не блеска на теренот, а шпанските медиуми сметаат дека главната причина за тоа е забавувањето до доцните ноќни часови во друштво на убави жени во Мадрид. 

Една од убавите жени кои се во друштво на Родригез е руската манекенка Хелга Ловекату, па почнаа да се шират гласини дека таа е неговата нова љубовница.

Фудбалерот на Реал Мадрид  од 2010 година е во брак со Колумбијката Даниел Оспин, со која се венчаше на неполни 19 години. Пред три години ја добија ќерката Саломе. Братот на Даниел, голманот на Арсенал. Давид Оспин е соиграч на Хемес од колумбиската репрезентација.

Иако шпанскиот фудбалер досега не се огласи по повод ваквите гласините, медиумите се полни со вести за „фаталната Русинка“ која наводно му го „свртела умот“.

133000090

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.