Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ХУМАНОСТА НА ДЕЛО: На 23-годишниот Илија од Неготино му е потребна нашата помош!

Сцена

ХУМАНОСТА НА ДЕЛО: На 23-годишниот Илија од Неготино му е потребна нашата помош!

Илија Таневски од Неготино има 23 години и боледува од миксоиден липосаруком. Тој е моментално хоспитализиран во Германија и му претстои долг период на лечење и за истот се потребни 50.000 €. Затоа доколку сте во можност ве молиме донирајте за да му помогнеме на Илија.

Телефонски броеви за донација: ВИП: 077 143 466 ОНЕ: 075 143 466

Денарска донациска сметка: 210-7000006296-66 НЛБ Тутунска Банка

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.