Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Ирина Шајк не сака да се појави во јавност со Канје: И се допаѓа само како пријател?!

Сцена

Ирина Шајк не сака да се појави во јавност со Канје: И се допаѓа само како пријател?!

Ирина Шајк не сака да се појави во јавност со Канје: И се допаѓа само како пријател?!

Канје Вест (44) и Ким Кардашијан (40) покренаа бракоразводна парница во февруари оваа година. Во јуни веќе започна да се „шушка“ дека раперот е во врска со манекенката Ирина Шајк (33), со која во минатото деловно соработуваше.

Парот е за прв пат виден заедно на прославата на роденденот на Канје во Франција. Меѓутоа извор за Page Six открил дека симпатиите не се обострани.

Тој изјавил дека Канје на Ирина и се допаѓа само како пријател и дека не сака никаква врска со него и тоа го докажала одбивајќи ја неговата покана да му се придружи на модна ревија во Париз.

– Таа не сака медиумите да мислат дека они двајца се забавуваат, а ако се појавеше во Париз тоа би предизвикало нова лавина наслови – изјавил изворот и објаснил дека Ирина и на роденденот на Канје била само во улога на пријателка заедно со уште 50 други гости.

 

 

 

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.