fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

КАЈЛИ ЏЕНЕР: Има само 19 години, а веќе поседува четири вили (видео)

Маркетинг

Сцена

КАЈЛИ ЏЕНЕР: Има само 19 години, а веќе поседува четири вили (видео)

Нејзиниот последен дом се наоѓа во Хиден Хилс во Калифорнија и е изграден во 2015 година. За оваа куќа Кајли платила 12 милиони долари.

Вилата има осум спални соби, 11 бањи, домашно кино, базен, спа центар, просторија за вежбање, соба за масажа и пространа кујна.

Славната стартлета често е на мета на критики на таблоидите поради нејзиното однесување, но најмногу поради извршените неколку пластични операции, иако има само 19 години.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.