Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Кајли Џенер и Тимоти Шаламе се бакнуваа на концерт и потврдија дека се во врска

Шоубиз

Кајли Џенер и Тимоти Шаламе се бакнуваа на концерт и потврдија дека се во врска

Ријалити ѕвездата Кајли Џенер и актерот Тимоти Шаламе конечно ја официјализираа својата врска.

Веќе извесно време се шпекулираше дека Кајли и познатиот млад актер се во врска, но овие наводи до сега не беа потврдени.

Познатиот пар присуствуваше на специјалниот концерт на Бијонсе во Лос Анџелес, каде поп-ѕвездата го прослави својот роденден.

Тие постојано разменуваа нежности, не водејќи сметка за камерите и во таа прилика се бакнаа за прв пат во јавност.

На концертот беа заедно со нејзините сестри Ким и Клои Кардашијан, Кендал Џенер, како и Џастин и Хејли Бибер.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.