fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Кејти Пери разочарала со водителската улога на МТВ-наградите

Сцена

Кејти Пери разочарала со водителската улога на МТВ-наградите

Пејачката Кејти Пери ќе добие плата од 25 милиони долари за нејзинот „задник“ како член на жири комисијата на шоуто за таленти. Продуцентите сега стравуваат дека направиле голема грешка.

Откако продуцентите на „Американскиот идол“ виделе како пејачката Кејти Пери (32) го водеше доделувањето на МТВ наградите,  уверени се дека направиле грешка што ја вработиле.

– Ние никогаш не работевме аудиции или проби со неа. Таа е многу досадна и непријатно е да се гледа на телевизија во живо. Можеби оваа одлука ќе не чини милиони, сметаат наводно од продукциската куќа.

Хонорарот на Кејти за член на жирито изнесува 25 милиони долари. Пејачката неодамна се смири со Орландо Блум со кој ја прекинале врската во март минатата година.

– Убаво е да се има покрај себе саканата личност. Луѓето често се разделуваат и се наоѓаат, рече  Кејти.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.