Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

„ИГРА НА ТРОНОВИ”: Зошто Серсеј и Брон не се појавуваат во иста сцена заедно?

Сцена

„ИГРА НА ТРОНОВИ”: Зошто Серсеј и Брон не се појавуваат во иста сцена заедно?

Многумина од ликовите од популарната телевизиска серија „Игра на троновите”, првпат се сретнаа во последната епизода од седмата сезона.

Така, пред Серсеј Ланистер да се запознае со Џон Сноу и Денерис Таргариен во последната сезона од серијата, Брон, заедно со Подрик мистериозно исчезнаа од екраните. И, за тоа, се чини, има добра причина односно актерите Лена Хеди (Серсеј) и Џером Флин (Брон) во 2002 година имаа куса врска, но со бурен крај.

Оттаму потекнуваат и гласините дека сега тие двајца одбиваат да работат заедно.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.