fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Келвин Харис и се закани на Тејлор Свифт: Заборави ги поранешните момчиња

Сцена

Келвин Харис и се закани на Тејлор Свифт: Заборави ги поранешните момчиња

Келвин Харис поради Тејлор Свифт заборави на деновите што ги минуваше како „плејбој“, но таа очигледно не го заборава минатото.

Како што објави порталот „Холивуд Лајф“, на познатиот диџеј не му се допаѓа фактот дека неговата девојка се уште е во конфликт со поранешното момче Хари Стајлс и дека јавно говори за своето минато.

– Келвин се откажа од деновите кога беше опкружен со девојки и целосно и се предаде на Тејлор. Логично е дека сака и таа да се сврти кон иднината и да заборави на се она што било порано. Не сака кога таа ги споменува нејзините поранешни момчиња, дури и во лош контекст. Многу е љубоморен, кога се во прашање такви работи, отрки добро упатен извор.

Проблемите почнаа кога Тејлор „лајкуала“ објава на Тумблр каде стои дека Хари е дитинест, оставајќи впечаток, дека се уште ја мачи нивното нивното раскинување по кратката врска.

Покрај тоа, Келвин морал да го затвори неговиот Инстаграм профил поради големото количество омраза што му ги упатувале обожавателите на Хари.

Тејлор најверојатмо мора да воведе некои промени ако сака да задржи  момче.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.