Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Концерт на Данијела Мартиновиќ во Македонска филхармонија!

Сцена

Концерт на Данијела Мартиновиќ во Македонска филхармонија!

Авалон Продукција го најавува концертот на популарната хрватска музичка ѕвезда Данијела Мартиновиќ на 17-ти март во Скопје.

Данијела и денес е една од најголемите хрватски ѕвезди, активна и актуелна со нови албуми и безброј хитови, па време е за нејзин концерт во Македонска филхармонија. Со Данијела една работа е секогаш сигурна – срцето и’ е секогаш 1000% на сцена.

Данијела Мартиновиќ и нејзиниот бенд на 17-ти март премиерно, за прв пат во Македонска филхармонија!

Влезниците ќе бидат во продажба од среда (21-ви феврури) од 09 часот наутро онлај на ticketx.mk и во продажната мрежа на ticketx по следните цени и категории: 1.200 денари и 1.500 денари.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.