fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Лејди Гага има ново момче

Маркетинг

Сцена

Лејди Гага има ново момче

Во јули минатата година, пејачката Лејди Гага ја раскина веридната со актерот Тејлор Кини, со кој беше во врска од 2011 година, кога тој беше главна ѕвезда на нејзинот спот „You And I“.

Актер пред пејачката клекна на Свети Валентин во 2015 година со дијамантски прстен во форма на срце, а медиумите често ги прогласуваа за еден од најслатките холивудски двојки. И самата Гага призна дека никогаш не била посреќна, па раскинување беше големо изненадување.

Потоа, пејачката се посвети на работа, а во наредните месеци го промени имиџот и сега изгледа поубаво од кога било досега.

Денови американските таблоиди почнаа да тврдта дека во нејзинот живот „влегол нов маж“.

Иако вестите не се официјално потврдени, таблодите тврдат дека станува збор за 48-годишниот „ловец на таленти“, Кристијан Карин, кој е 18 години постара од Лејјди Гага. Меѓу, неговите клиенти се и Џенифер Лопез, Џастин Бибер, Сајмон Кауел и Мајли Сајрус.

Двојката се појави заедно на ревијата на Томи Хилфингер, каде Кристијан беше „уловен“ како трпеливо чека додека неговата сакана позираше и му честиташе на познатиот дизајнер на новата колекција.

Покрај тоа, се шпекулира, дека крај неа на ревијата седела и ќерката на Кристијан, па таблоиидте претпоставуваат дека нивната љубов трае веќе некое време.

Кристијан пред Гага беше во врска со  ѕведата на серијата „Живи мрттовци“, актерката Лорин Коан.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.