Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Нова провокативна фотографија на Џенифер Лопез (ФОТО)

Маркетинг

МК Сцена

Нова провокативна фотографија на Џенифер Лопез (ФОТО)

Пејачката и актерка Џенифер Лопез на Инстаграм се почесто објавува провокативни фотогрфии, што злобниците го оценуваат како суптилни пораки до нејзиното поранешно момче, раперот Дрејк, за „да знае што пропуштил“.

За најзината последна фотографија Џеј Ло за помалку од 24 часа собра повеќе од 1,2 милиони лајкови, како и голем број комплименти и пофалби на сметка на нејзиниот изглед.

– Се уште си најдобра, е еден од големиот број коментари на фановите.

Нејзиниот личен тренер, Давир Кирш откри дека постои една вежба која ако се прави три пати неделно, може секому да гарантира „дефинирана позадина“, што во секој случај важи за Џенифер.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.