Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Мег Рајан непрепознатлива поради естетската хирургија

Сцена

Мег Рајан непрепознатлива поради естетската хирургија

Американската актерка Мег Рајан подолго период не е присутна во светот на глумата, а најверојатно и нема да се врати поради големиот број пластични операции.

Ѕвездата на романтичната комедија „Кога Хари ја сретна Сали“ веќе долго не се појавила во филм. Таа вешто ги избегнува настаните во Холивуд, а фотографите од време на време ќе ја забележат на улиците на Њујорк.

Нејзиниот изглед денес е непрепознатлив поради естетската хирургија. Големиот број операции во целост го имаат променето нејзиниот изглед.

Поради затегнување на лицето со ботокс и пополнување на усните, нејзиното лице е потечено, а некои нејзини фанови се згрозени од нејзиниот слаб и неуреден изглед.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.