Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Салма Хајек шокира со провокативни фотографии на социјалните мрежи

Низ објективот

Салма Хајек шокира со провокативни фотографии на социјалните мрежи

Мексиканската актерка Салма Хајек (57) предизвика бурни реакции на социјалните мрежи откако објави три фотографии на кои позира целосно гола. На фотографиите, Хајек ја задржува интимноста со рацете, покривајќи ги градите.

Во описот на објавата, актерката напиша: „Некои велат – никогаш не гледај зад себе, но понекогаш тоа е најдобриот поглед.“

Со овие провокативни фотографии, Хајек предизвика впечатливи реакции меѓу нејзините следбеници, кои го изразија своето зачудување, но и восхит пред нејзината смелост и природната убавина.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.