fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Меган Фокс очекува уште еден син

Сцена

Меган Фокс очекува уште еден син

Холивудската глумица Меган Фокс очекува уште еден син, откри нејзиниот татко во интервју за британското списание „Дејли мејл“.

Во ексклузивното интервју на Френклин Фокс, татко на славната актерка, открил дека неговата ќерка одлучила да му даде уште една шанса на бракот со Брајан Остин Грин и дека двојката очекува уште еден син.

Инаку, Брајан и Меган се во љубовна врска од 2004 година и имаат два сина, Боди и Ноу, а наскоро нивното семејство ќе биде побогато за уште еден член.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.