fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Најшокантни моменти во Холивуд за 2015 година

Сцена

Најшокантни моменти во Холивуд за 2015 година

2015 година Холивуд ќе ја памети по овие скандали.

Ким и Кање синот го нарекоа Светец.

103880090

Во последниот месец од годината познатата двојка доби второ дете, син на кој му дадоа многу необично име, а корисниците на социјалните мрежи со потсмев ја коментираа оваа одлука.

Разводи

51605480 Actor Ben Affleck stops to enjoy a cigarette while out and about with his wife Jennifer Garner in Brentwood, California on December 11, 2014. Jennifer recently spoke about her date nights with Ben saying, "We're boring parents, so we just play with the girls. I'll usually cook a meal for everyone and help them with homework, that's usually our date night." FameFlynet, Inc - Beverly Hills, CA, USA - +1 (818) 307-4813

Бен Афлек и Џенифер Гарнер, Гавин Росдејл и Гвен Стефани, Меган Фокс и Брајан Остин Грин… Списокот на познати двојки кои се разделија во изминатата година е многу долг.

Џереми Кларксон доби отказ

132549009

Кларксон од оваа година повеќе не е водител на популарната серија „Top Gir“. Скандалозно е отпуштен затоа што го удри продуцентот.

Зејн Малик го напушти One Direction

CANNES, FRANCE - DECEMBER 13: One Direction member Zayn" Malik attends the NRJ Music Awards at Palais des Festivals on December 13, 2014 in Cannes, France. (Photo by Pascal Le Segretain/Getty Images)

Бројните фанови на бој бендот останаа во шок кога младиот пејач објави дека го напушта One Direction и дека продолжува со соло кариерата.

Чарли Шин откри дека е ХИВ позитивен

132898757

Тоа што со недели се шпекулираше конечно беше потврдено кога Чарли Шин пред камерите призна дека веќе четири години живее со ХИВ и дека плаќал луѓе за да не ја откријат неговата тајна.

Викајте ме Кејт

132665021

Брус Џенер храбро за јавноста ја сподели својата приказна за промена на полот и за списанието „Vanity Fair“ првпат се претстави како Кејтлин.

Џастин Бибер го покажа половиот орган и голиот задник

omgdavidjbiebsnude[1]

Случајно или не, додека бил на приватен одмор во Бора Бора, Џастин Бибер беше буквално фатен во небрано, и од напред и од позади :) Папараците ги следат славните личности во секој чекор, дури и тогаш кога ѕвездите не се ни свесни за тоа. По првобитниот шок, Бибер сепак извлече и полза бидејќи целата таа врева околу „голите“ фотографии се поклопи со излегувањето на неговиот нов албум „Purpose“, па ова беше можност за дополнителна промоција.

Мадона падна на доделуваето на БРИТ наградите

132529191

Практично дека нема ѕвезда на која не и се случил некој проблем на сцената, но падот на Мадона на доделувањето на Брит наградите од некои причини остави многу голем впечаток на гледачите и го прогласија за најшокантен.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.