Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ЏАСТИН БИБЕР ВЉУБЕН ДО УШИ: Сака новата девојка Хајли Болдвин да му доаѓа на сите концерти

Сцена

ЏАСТИН БИБЕР ВЉУБЕН ДО УШИ: Сака новата девојка Хајли Болдвин да му доаѓа на сите концерти

На лондонскиот концерт Џастин Бибер (21) во март  од ВИП ложата ќе го гледа новата девојка Хајли Болдвин (19).

Бибер сака русокосата манекенка која не ја испушта од прегратки да биде на сите концети во 2016 година.

hailey-baldwin-justin-beiber-date-1[1]

Бибер, се чини дека преку уши е вљубен во внуката на актерот Алек Болдвин, а семејството Болдвин  позитивно гледа на новото момче на нивната миленичка, која успеа да ја истисне Селена Гомез (23) од срцето на Бибер.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.