Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

АВАЛОН ПРОДУКЦИЈА: Концертите се враќаат во Македонија!

ФОТО: АВАЛОН ПРОДУКЦИЈА

Настани

АВАЛОН ПРОДУКЦИЈА: Концертите се враќаат во Македонија!

Според објавата на Авалон продукција на нивната официјална фејсбук страна, постигнат е договор со Министерството за здравство концертите да се вратат во Македонија под повеќе од достоинствени услови за публиката да може да ужива, а сепак по протоколи (заштитни маски и скратени капацитети) за безбедно одржување.

Авалон дополнително најавува одлична концертна понуда за август и септември – open air.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Настани

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.