Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Концертот на Ацо Пејовиќ пред распродавање, подгответе се за шоу!

Настани

Концертот на Ацо Пејовиќ пред распродавање, подгответе се за шоу!

Започна одбројувањето на последните денови до големиот концерт на Ацо Пејовиќ којшто е закажан за 23-ти декември, односно оваа сабота во арената ,,Борис Трајковски’’, а истиот е пред распродавање, велат организаторите.

Откако влезниците беа пуштени во продажба, интересот на јавноста беше голем, исто како и за претходните концерти на Ацо Пејовиќ. Така што, на три дена до стартот на концертот, останати се уште мал број на влезници, а истите можете да ги купите преку продажната мрежа на www.kupikarta.com, Југотон и Розе Веро 2. Организаторите од „Balkan Media Production“ имаат изненадување за фановите.

Ацо Пејовиќ ветува дека на своите фанови со овој предновогодишен концерт ќе им приреди една незаборавна музичка вечер.

Не ја пропуштајте највозбудливата вечер со Ацо Пејовиќ и подгответе се за шоу!

Повеќе од Настани

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.