Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Петочки Midday Madness забава со KiNK од 17 часот во Three Kitchen & Bar

Настани

Петочки Midday Madness забава со KiNK од 17 часот во Three Kitchen & Bar

Петочки Midday Madness забава со KiNK од 17 часот во Three Kitchen & Bar

По некое време, повторно журка продуцирана по светски стандарди со врвен артист, KiNK 20-ти септември, петок, во Three Kitchen & Bar со почеток од 17 часот.

KiNK е еден од најбараните продуценти во хаус музиката, артист со исклучетелен талент и богати способности. Навистина посебен музички креатор. Тој се истакнува истовремено со своите продукции и импресивни вештини за настапи во живо кои надминуваат се што досега сте виделе.

KiNK [Rush Hour, Macro] + Maci Stojanovic, Mihail P, Ivana Dragsiqi

Klub1212 Lounge Terrace, Ilina Angelovska, Marko Rikaloski

Бројот на билети ќе биде ограничен и истите ќе можат да се набават само во претпродажба во RadioBar и Three Kitchen & Bar. Цената на првите 100 лимитирани билети изнесува 500 денари, потоа 600 денари и 300 лимитирани билети изнесуваат 700 денари.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Настани

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.