Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Ноа Сентинео, 22-годишен актер кој е новиот Џастин Бибер на Инстаграм

Сцена

Ноа Сентинео, 22-годишен актер кој е новиот Џастин Бибер на Инстаграм

Откога Нетфликс го прикажа филмот „To All The Boys I Loved Before“, прашањето „Дали Ноа Сентинео е слободен?“ е се почесто поставувано на Гугл.

Станува збор за 22-годишен надежен актер, кој со својата улога ги заведе љубителките на филмот од сите возрасти, па сега на Инстаграм го следат скоро 6,5 милиони луѓе.

На радост на обожавателките, а судејќи и по неговите објави на Инстаграм, се чини, одговорот на прашањето погоре, е потврден.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.