Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Новак и Јелена Ѓоковиќ повторно ќе станат родители

Сцена

Новак и Јелена Ѓоковиќ повторно ќе станат родители

Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ и неговата сопруга Јелена во август ќе добијат ќерка. 

Тие не можат да ја сoкријат радоста што во нивниот дом по синот, ќе пристигне и едно девојче.

Имено, неодамна семејството Ѓоковиќ добило потврда од лекарот на Јелена дека таа е бремена со девојче.

Јелена и Новак се посреќни од било кога и уживаат во секој момент поминат заедно.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.