fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Погледнете како Џастин Бибер падна од бината (ВИДЕО)

Сцена

Погледнете како Џастин Бибер падна од бината (ВИДЕО)

Музичката тинејџерска ѕвезда Џастин Бибер доживеа непријатна случка на концерт во Канада, паѓајќи од сцената.

Незгодата се случила во пауза меѓу песните, додека 22-годишниот пејач изнервиран се обидел да ја намести кошулата која му била врзана околу струкот и која постојано паѓала.

Со наведната глава тргнал зад сцената, кога целосно ја промашил сцената и паднал.

Шокираните фанови гледале како „исчезнува“ од сцената, но за среќа не се повредил. Сепак, тоа бил доволен повод повторно да биде предмет за исмејување на социјалните мрежи.

Погледнете го тој момент:

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.