fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Погледнете како Мартин Гарикс го помина викендот во Македонија и Франција! (ВИДЕО)

МК Сцена

Погледнете како Мартин Гарикс го помина викендот во Македонија и Франција! (ВИДЕО)

Сите би сакале да уживаме во летните викенди со луда забава, ладни пијалоци и гласна музика!

Токму таква забава ни се случи минатиот петок, кога во Скопје настапуваше број 1 диџејот на денешницата, Мартин Гарикс, кој ни приреди навистина луда забава во рамки на фестивалот „Скопје колинг“.

Мартин на својот инстаграм профил објави видео каде можете да погледнете како изгледаше забавата во Скопје од негова перспектива!

We did it last weekend ?: @damiankars

A post shared by Martin Garrix (@martingarrix) on


Сите би сакале ваков луд викенд, зарем не?

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.