Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Отворен „Proteini Si“ во Скопје – најголем бренд за спортска прехрана во регионот

КОМЕРЦИЈАЛНА ОБЈАВА

Промо

Отворен „Proteini Si“ во Скопје – најголем бренд за спортска прехрана во регионот

Proteini Si – најголемиот бренд за спортска прехрана во регионот, со 55 сопствени продавници распространети во Словенија, Србија, Хрватска, Црна Гора, Босна и Херцеговина а од денес и во Македонија.

Понудата содржи повеќе од 1.000 различни квалитетни производи за здрава храна, суплементи, витамини, додатоци во исхраната како и спортска облека и опрема, со сопствени два бренда Proteini Si i Battery Nutrition, како и застапници за топ европски брендови како Scitec, Olimp, USN, Ironmaxx, Nutrend.

Зоки Фаци беше дел од отворањето на првата продавница за протени и во срцето на Скопје.

– „Јас сум дијабетичар. Тука си најдов благо без шеќер!“ – кратко изјави Зоки.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Промо

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.