fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Ријана објави нов сингл кој е дел од саундтракот на новите „Ѕвездени патеки“ (ВИДЕО)

Сцена

Ријана објави нов сингл кој е дел од саундтракот на новите „Ѕвездени патеки“ (ВИДЕО)

Ријана ја промовираше својата нова песна „Seldgehammer“, која ќе се најде на саундтракот на новото продолжение на филмскиот серијал „Ѕвездни патеки“.

Песната, на која работеше и популарнта пејачка Сиа, во почетокот звучи како комбинација на хитот на Ријана „Diamonds“ и песната „Chandelier“, која со месеци не се симнуваше од врвот на музичката листа.

Песната е достапнa само во целост на „Спотфлај“, а за потребите на сибглот Ријана сними и пригодна фотографија.

Новите „Ѕвездени патеки“ во кината доаѓаат на 22 јули, а главна улога во ова продолжение ја има актерот Крис Пајн, кој неодамна се појави на насловната страница на списанието „Men’s Fitness“ и ги покажа совршените мускули на раката.

Покрај Крис во филмот настапуваат и Зои Сладана, Идрис Елба, Ерик Бана и Винона Рајдер.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.