Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Сандра Булок прогласена за најубава жена во светот според магазинот „People“

Сцена

Сандра Булок прогласена за најубава жена во светот според магазинот „People“

Холувудската актерка, Сандра Булок е прогласена за најубава жена во светот, во изборот кој го направи американскиот магазин „People“.

-Не го земам тоа за сериозно. Прснав од смеење кога го слушнав тоа. Уште на никој не сум кажала. Тоа е стварно смешно. рекла таа за магазинот „People“.

Според 50-годишната актерка, „вистинската убавина е нечујна“ и личностите кои таа ги смета за убави, често се обидуваат да не се.

Прочитај повеќе

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.