Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Актерката Хилари Свонк стана мајка на 48 години: “Беше тешко, но вредеше” (ФОТО)

Шоубиз

Актерката Хилари Свонк стана мајка на 48 години: “Беше тешко, но вредеше” (ФОТО)

Актерката Хилари Свонк посочи дека се породи на 48 години и дека бременоста била “целосно чудо”.

Оскаровката и нејзиниот сопруг Филип Шнајдер добија близнаци, момче и девојче.

Свонк пред неколку месеци потврди дека е во бременост и ја сподели среќната вест со своите фанови на Инстаграм со фотографија на која ужива на зајдисонце со двете бебиња.

Актерката истакна дека иако бременоста била тешка, секако вредело за да ги добие своите близнаци. Свонк и Шнајдер се во брак од 2010 година.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.