Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Ким Кардашијан доби улога во American Horror Story – фановите се закануваат дека ќе ја бојкотираат серијата

Шоубиз

Ким Кардашијан доби улога во American Horror Story – фановите се закануваат дека ќе ја бојкотираат серијата

Ким Кардашијан доби улога во најновата, 12-та сезона на популарната хорор серија American Horror Story, но оваа вест не ги израдува фановите на серијата. Многумина на социјалните мрежи го изразија своето недоволство, а некои дури и се закануваат со бојкот на серијата поради приклучувањето на Ким во актерската екипа.

На Твитер се појавија многу коментари, во кои фановите изразуваат го изразуваат своето незадоволство. Некои сметаат дека Ким не е правата актерка за серијата, додека други сметаат дека нивниот страв од гледање на серијата е поради нејзиното учество.

Иако има недоволство меѓу фановите, режисерот Рајан Марфи потврди дека Ким ќе глуми во новата сезона. American Horror Story е популарна серија со оценка 8/10 на IMDb, која има добиено многу награди, вклучувајќи и неколку Еми награди. Оваа сезона со Ким Кардашијан во улогата, најверојатно, ќе предизвика огромно внимание кај публиката, но и контроверзии меѓу фановите.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.