Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Хали Бери го одбележа Велигден со провокативна фотографија на Инстаграм (ФОТО)

Шоубиз

Хали Бери го одбележа Велигден со провокативна фотографија на Инстаграм (ФОТО)

Познатата актерка Хали Бери ја шокираше јавноста со голата фотографија на Инстаграм за време на викендот за Велигден.

На фотографијата, Бери позира гола на балкон со чаша вино во рацете. Многумина се изненадени од нејзината одлука, но таа не се вознемири од коментарите и напиша дека може да прави што сака.

Бери, која има 56 години и е мајка на две деца, навистина изгледа неверојатно на фотографијата. Нејзините обожаватели на Инстаграм беа воодушевени од нејзината убавина и сексапил.

Оваа акција на Хали Бери повторно потсетува дека годините не значат ништо кога станува збор за добриот изглед и имањето самодоверба.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.