Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Братот на НФЛ ѕвездата за гласините за Тејлор Свифт и Тревис Келси: „Тоа е 100 проценти вистина“

Шоубиз

Братот на НФЛ ѕвездата за гласините за Тејлор Свифт и Тревис Келси: „Тоа е 100 проценти вистина“

По гласините дека пејачката Тејлор Свифт (33) и НФЛ ѕвездата Тревис Келси (33) се заедно, братот на играчот на Канзас Сити се огласи и ги потврди гласините.

Џејсон Келси објасни дека верува дека приказната за нивната романса е 100 проценти вистинита.

– Не знам многу за љубовниот живот на Тревис, но мислам дека е многу среќен и дефинитивно има нешто меѓу нив – откри Џејсон Келси и додаде дека не знае точно што се случува меѓу нив, но дека неговиот брат изгледа како во моментов добро се забавува.

Инаку, познатата пејачка и Тревис наводно се поврзале откако НФЛ играчот се обидел да ѝ го даде својот број на Свифт на еден од неодамнешните концерти како дел од нејзината многу успешна турнеја „The Eras Tour“.

– Тејлор и Тревис се забавуваат во тајност – изјавил неодамна извор за американските медиуми и истакнал дека се запознале пред неколку недели во Њујорк.

Ниту една од ѕвездите се уште не проговорила за овие гласини.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.