Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Бред Пит ја шокираше јавноста со својот изглед на премиерата на новиот филм

Шоубиз

Бред Пит ја шокираше јавноста со својот изглед на премиерата на новиот филм

Холивудскиот актер продолжува да го промовира новиот проект „Bullet Train“. 58-годишниот актер одлета во Германија каде присуствуваше на премиерата и на црвениот тепих се појави во неочекувана комбинација.

Актерот се појави во Берлин на премиерата на филмот „Bullet Train“, а непотребно е да се каже дека сите погледи беа вперени кон него. Секако, кога се работи за Бред, таква ситуација се случува каде и да се појави, но овој пат за тоа придонесе и неговиот неочекуван моден избор.

Имено, Бред Пит на црвениот тепих се појави во здолниште. Актерот облече кафеаво здолниште до колена  кое го искомбинира со сако од истиот материјал, розева кошула и високи чизми .

Инаку, Бред пред 18 години додека го промовираше филмот Троја (2004) изјави дека здолништата наскоро ќе станат дел од машката гардероба.

-Мажите ќе носат здолништа од следното лето. Тоа го тврдам и предвидувам. Во филмот се обидовме да покажеме сè реално, а во тоа време Грците секогаш носеа здолништа – изјави тогаш Бред за британски Вог.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.