fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Carpool Karaoke со ѕвездите од „Пријатели“ (ВИДЕО)

Шоубиз

Carpool Karaoke со ѕвездите од „Пријатели“ (ВИДЕО)

Маркетинг

Carpool Karaoke со ѕвездите од „Пријатели“ (ВИДЕО)

Три недели по објавувањето на специјалната епизода на HBO Max, Џејмс Корден објави дополнителни снимки со екипата од серијата снимени специјално за неговото шоу „Late Late Show“.

Во оваа епизода тој вози количка за голф низ Warner Brothers студијата, каде што ги собира сите 6 пријатели – Џенифер Анистон, Кортни Кокс, Лиса Кудроу, Мет Лебланк, Метју Пери и Дејвид Швимер. Тој ги носи до студиото 24 каде што се снимала серијата.

По пат, Корден ги прашува дали би слушале некоја музика, по што следува караоке на познатата песна од серијата „I’ll Be There For You“.

 

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.